درباره ما

پیام مدیرعامل

  • خانه
  • پیام مدیرعامل ...
پیام مدیرعامل سازمان عمران کرمان

پیام مدیرعامل سازمان عمران کرمان


   بسمه تعالی

 

سازمان عمران کرمان با بیش از یک ربع قرن تجربه در عرصه کارآفرینی، هلدینگ معتبری است که تولیت طرح های نوین اقتصادی، هدایت و مدیریت فعالیت های صنعتی، بازرگانی، خدماتی و عمرانی را با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در استان کرمان و سایر نقاط کشور به عهده دارد.

سازمان عمران کرمان بنیانگذار اولین منطقه ویژه اقتصادی کشور است که به همت جمعی از فعالان و مدیران پیشکسوت مناطق آزاد کشور، در سال 1370در سیرجان احداث و سالیان بعد، در عمل به الگوی توسعه مناطق ویژه اقتصادی در کشور تبدیل شد. این منطقه ویژه اقتصادی نمونه در بخش غیر دولتی، پس از ربع قرن تجربه، همچنان محور فعالیت های اقتصادی سازمان عمران کرمان محسوب می شود.

   این سازمان تحت حمایت های قانونی دولت و دستگاه های اجرایی کشور و مقامات استان و با برخورداری از همکاری گروهی از زبده ترین کارشناسان و کارآفرینان آگاه به مقررات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با هدف بهره وری بهینه از مزیت های نسبی و امکانات بالقوه و گسترده موجود در کشور، با اولویت استان پهناور کرمان، همواره کوشیده است تا با ارائه ایده های نو و شیوه های اصولی در علم مدیریت مالی و اقتصادی، زمینه های جذب سرمایه گذاری برای رونق اقتصادی در جنوب شرق ایران را مهیا ساخته و با بسترسازی برای توسعه فعالیت های زودبازده اقتصادی و تنوع بخشیدن به خدمات عمرانی، صنعتی و بازرگانی، به ایجاد فرصت های شغلی و محرومیت زدایی در نقاط محروم اما مستعد استان  کمک کند.

    انگیزه اصلی سازمان عمران کرمان در ابعاد اقتصادی با تکیه بر اهداف نظام جمهوری اسلامی،  جذب سرمایه گذاری برای رونق فضای کسب و کار و کوشش در میسر کارآفرینی و آبادانی کشور با مشارکت بخش خصوصی است که در این راه، برای تحقق شعار مقدس ایران آباد و سرافراز برای ایرانیان، از همه کارآفرینان ایرانی در سراسر ایران و جهان دعوت به همکاری می نماید. با این امید که شعار محوری: منطقه ویژه اقتصادی سیرجان، قطب تولید و تجارت بین المللی ایران نیز هر چه زودتر با مشارکت کارآفرینان ایرانی و کرمانی محقق شود.

              ولی الله افخمی راد