اخبار

استقرار شعبه خدمات بیمه ای در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

  • خانه
  • استقرار شعبه خدمات بیمه ای در منطقه ویژه ...
استقرار شعبه خدمات بیمه ای تامین اجتماعی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

استقرار شعبه خدمات بیمه ای تامین اجتماعی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

برای خدمت‌رسانی بهتر به بیمه‌شدگان و کارفرمایان فعال در منطقه ویژه و روستاهای حومه، تعویض و تمدید دفترچه های درمانی، صدور فیش‌های بیمه، بررسی سوابق بیمه‌شدگان و بدهی‌های کارگاه‌ها و.... از طریق شعبه تامین اجتماعی مستقر در منطقه ویژه انجام می شود

سازمان تامین اجتماعی سیرجان با استقرار یک شعبه اقماری در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان،  آمادگی این سازمان را برای ارایه کلیه خدمات بیمه‌ای به فعالان این منطقه ویژه اعلام کرد.

به گزارش سایت منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در جلسه ای که با حضور پورحاجبی رئیس سازمان تامین اجتماعی سیرجان و نصرت الله ضیاشهابی مدیرعامل منطقه ویژه برگزار شد چگونگی ارایه خدمات بیمه ای به کارکنان و کارخانجات و واحدهای خدماتی در منطقه ویژه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که در راستای همکاری تامین اجتماعی و منطقه ویژه و خدمت‌رسانی بهتر به بیمه‌شدگان و کارفرمایان فعال در منطقه ویژه و روستاهای حومه ،حسب نیاز برای تعویض و تمدید دفاتر درمانی، صدور فیش‌های بیمه، بررسی سوابق بیمه‌شدگان و بدهی‌های کارگاه‌ها و.... از طریق شعبه تامین اجتماعی مستقر در منطقه ویژه اقدام شود.

در این جلسه پورحاجبی از همکاری و تلاش ضیاء شهابی درجهت افزایش کارایی شعبه اقماری سازمان تامین اجتماعی سیرجان مستقر درمنطقه ویژه تشکر و قدردانی کرد.

استقرار شعبه خدمات بیمه ای در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان
منبع:
بازدید: 554
سه شنبه 24 مرداد 1396