اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قطارهای مسافری و باری جوپار

  • خانه
  • مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قطارهای ...
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت جوپار

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت جوپار

مدیرعامل جدید با شرح دقیق برنامه های 16 گانه خود در حوزه های مالی، فنی و مباحث توسعه ای، تمامی واحدهای شرکت را به مشارکت فعال و ارائه پیشنهادات سازنده فرا خواند

در مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار از خدمات مهندس عباس فروتن مدیر عامل سابق این شرکت قدردانی شد.

مهندس فروتن به دنبال استعفا از مدیر عاملی شرکت جوپار، از سوی مدیر عامل سازمان عمران کرمان به عنوان معاون اجرایی این سازمان منصوب و مشغول به کار شد.

به گزارش سایت جوپار؛ در مراسم تودیع و معارفه که در محل دفتر مرکزی شرکت جوپار با حضور مهندس شه بخش رئیس هیئت مدیره، مهندس صنعتی نایب رئیس و دیگر اعضای هیئت مدیره جوپار برگزار شد، مهندس کریمی مدیر عامل جدید شرکت برنامه های اجرائی خود را در 16 بند تشریح نمود که مورد تایید و تصویب هیات مدیره قرار گرفت.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید جوپار، مدیران و سرپرستان نواحی شرکت جوپار نیز حضور داشتند.

طبق گزارش روابط عمومی جوپار، در این مراسم، مهندس شه بخش ضمن تشکر از تلاش های مهندس عباس فروتن مدیرعامل سابق برای وی در مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت کرد و ابراز امیداوری نمود که با حضور مهندس محمد کریمی مدیر عامل جدید، پروژه های توسعه ای شرکت جوپار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند. سایر اعضای هیئت مدیره نیز در این جلسه طی سخنانی با قدردانی از زحمات و تلاشهای صادقانه مهندس فروتن ، آینده درخشانی را برای شرکت جوپار در دوران مدیریت مهندس کریمی آرزو کردند.

همین گزارش حاکی است که: پس از پایان مراسم تودیع و معارفه، جلسه شورای مدیران شرکت جوپار با هدف ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر بین واحدهای مختلف یرگزار شد.

در این جلسه مهندس کریمی با شرح دقیق برنامه های 16 گانه خود در حوزه های مالی، فنی و مباحث توسعه ای، تمامی واحدها را به مشارکت فعال و ارائه پیشنهادات سازنده فرا خواند و ابراز امیدواری کرد که با کمک تمامی اعضای شرکت و با برگزاری دوره های آموزشی و توانمند سازی پرسنل، شرکت جوپار به زودی شاهد پیشرفت های بیشتر در جهت جلب رضایت مشتریان باشد.

 

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قطارهای مسافری و باری جوپار
منبع:
بازدید: 570
سه شنبه 24 مرداد 1396