فراهم شدن امکان اظهار نظر نسبت به پیش‌نویس مقررات بازار سرمایه

رئیس مرکز مشاوران و تدوین مقررات بازار سرمایه سازمان بورس:  

 

 

از اجرای حکم مقرر در ماده ۳۰ الحاقی به قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و امکان اظهار نظر نسبت به پیش نویس مقررات بازار سرمایه قبل از تصویب خبر داد.

 

 

 

 

زینب فلاح، ضمن اعلام خبر اجرایی شدن حکم مقرر در ماده ۳۰ الحاقی به قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار بیان کرد: بر اساس این ماده، مشمولین قانون مکلف شده‌اند پیش‌نویس مقررات خود را یک هفته قبل از صدور، در تارنمای خود به اطلاع عموم و فعالان اقتصادی برسانند تا فرصت لازم برای اعلام نظرات ایشان فراهم شود.

او  افزود: در این راستا و در ادامه فراخوان‌هایی که طی سالیان گذشته جهت اخذ نظرات عموم و بالاخص صاحب‌نظران در حوزه بازار سرمایه در پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه منتشر شده است، پیش‌نویس کلیه مقررات در پایگاه یادشده مستمراً در حال بارگذاری است.

فلاح ادامه داد: بر این اساس از تمامی فعالان و صاحب‌نظران در حوزه بازار سرمایه دعوت می‌شود با مراجعه به پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه به نشانی https://cmr.seo.ir نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات خود در خصوص پیش‌نویس مقررات را طی بازه زمانی مقرر در فراخوان‌ها، در پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه درج نمایند.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان - 5 شهریور 1402

دیدگاه کاربران