وزیران انرژی 5 کشور به تهران می آیند

همزمان با نمایشگاه بین المللی برق ایران  

 

 

 

وزرای انرژی کشورهای پاکستان، عراق، ازبکستان، تاجیکستان و افغانستان برای دیدار از توانمندی های صنعت برق ایران به تهران می آیند.

 

 

 

 

 

به گزارش ایرنا، بیست و سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت برق ایران امسال در حالی روزهای آینده افتتاح خواهد شد که پذیرای وزرای انرژی پنج کشور برای نخستین بار خواهد بود.

 

این نمایشگاه که به مدت چهار روز و در روزهای 23 تا 26 آبان در فضایی به وسعت 54 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، مورد توجه کشورهای مختلف قرار گرفته است، به طوری که 110 نماینده شرکت های خارجی از 12 کشور جهان یعنی ایتالیا، جمهوری چک، آلمان، چین، کره جنوبی، کرواسی، ترکیه، اسپانیا، هند، اسلوونی، لهستان و ژاپن حضور خواهند یافت.

 

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگ ترین رخداد صنعتی و تجاری کشور در این حوزه سالیانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می شود و فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در صنعت برق دستاوردها و محصوالت خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد صنعت برق، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت کنند.

 

در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کاالهایی در بخش های تولید؛ انتقال؛ توزیع؛ تجهیزات برق فشارقوی، متوسط و ضعیف؛ انواع تابلوهای برق؛ تجهیزات روشنایی؛ تجهیزات هوشمندسازی؛ دیزل ژنراتور و موتورهای الکتریکی؛ باطری و یوپی اس، سیستم های ارتینگ و حفاظت کاتدی، ترانسفورماتور، سیم و کابل، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و تجهیزات اندازه گیری، پیمانکار، مشاور، مراکز علمی تحقیقاتی و پژوهشی، خطوط انتقال نیرو و تجهیزات وابسته، پست های فشارقوی متوسط و ضعیف، انرژی های تجدیدپذیر و تجهیزات وابسته عرضه شده است.

 

طبق اعالم وزارت نیرو، آیین افتتاح این نمایشگاه و جشنواره، صبح روز سه شنبه (23 آبان) با حضور «علی اکبر محرابیان» معاونان و مدیران ارشد صنعت برق ایران و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار می شود.

 

در این دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران، در مجموع 474 شرکت داخلی حضور خواهد داشت.

منبع خبر: روزنامه ثروت - 22 آبان 1402

دیدگاه کاربران